Hakkımızda

Hakkımızda

KELEŞOĞLU GRUP Firmalarımız olarak kendini, insan kaynaklarına ve müşteri memnuniyetine olan tutkusuyla tanımlayan bir şirkettir. Stratej İK müşterilerinin her zaman alternatife sahip olduğunu bilerek her gün müşterilerinin güvenini ve beğenisini kazanmayı amaçlamaktadır. İnsan kaynakları ihtiyacınıza yardımcı olurken, işe uygun personel analizine ek olarak personelin kurum kültür ve etiketine uyum sağlayıp sağlayamayacağı da analiz edilir. İstihdam ihtiyaçlarınızın neden ve sonuçları ile ilgili geribildirimde bulunulur.

İşe alım sürecinde elde edilen tüm veriler belgelenir, raporlanır, arşivlenir ve dilediğiniz an erişiminize sunulur. KELEŞOĞLU GRUP iş arayanlarla eleman arayan firmaları online ortamda buluşturan bir insan kaynakları sitesidir. İş arayanlar KELEŞOĞLU GRUP'da oluşturdukları Cv'leri ile kariyerlerini profesyonel olarak yönetme şansı elde ederler. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.

KELEŞOĞLU GRUP yüzde yüz aday gizliliği ilkesi ile kurulmuştur. Cv'sini oluşturan aday istemediği sürece kimliğini açığa çıkaracak (Ad soyad, telefon, adres vs.) bilgileri doldurmamakta serbesttir. Cv'sinde yetkinliklerini belirterek firmaların kendisine ulaşmasını sağlama hakkına sahiptir.